Reference

rg-grafik

RS Grafik s.r.o.
Naše společnost podniká v oblasti distribuce materiálu pro polygrafii a již 3 roky využíváme outsourcingu logistických služeb společnosti i4wifi a.s. Ročně u i4wifi uložíme a následně distribuujeme tisíce kusů položek vážících desítky tun v hodnotě několik desítek miliónů Kč. Služby společnosti i4wifi stručně hodnotím třemi výrazy: ochota, spolehlivost a flexibilita. A co je pro naši firmu největší přínos? Rozhodně webová online aplikace, která funguje i na tabletu a mobilu. Pokyny pro distribuci zboží tak mohu zadávat kdykoliv a kdekoliv.

Petr Sedlák, jednatel společnosti

salming

Salming ČR s.r.o.
Salming je tradiční značka sportovního vybavení ze Švédska.
Soustředíme se hlavně na florbal, lední hokej a házenou. Naše české zastoupení využívá outsourcing logistických služeb společnosti i4wifi a.s. od roku 2012. Skladujeme několik desítek palet veškerého vybavení, které se průběžně expedují a naskladňují. Pro nás je největší výhodou to, že platíme pronájem skladu pouze podle aktuálně využívaného objemu uloženého zboží. V sezóně více a mimo sezónu prakticky nic.

Václav Culka, ředitel společnosti

termoska

TERLA s.r.o.
Před rokem jsme s kamarádkou spustili malý eshop a za rok nám podnikání přerostlo přes hlavu. Nejprve chodilo pár objednávek za měsíc, minulé Vánoce jsme ale posílali již 30 balíků denně. Situaci jsme museli rychle řešit a náhodou jsme přitom narazili na logistické služby i4wifi a.s. Nějaký čas jsme rozmýšleli, ale pak jsme do toho šli.
A co se změnilo? Ze dne na den nám zmizely stovky krabic z domova, po nocích již nebalíme balíky a zákazníkům nyní posíláme zboží až do 6 hodin do večera.

Petra Šimonková, majitelka

bio-aroma

Hellas Trade s.r.o.
Pár objednávek denně jsem byla schopna zabalit a odeslat sama na úkor osobního času. Jakmile obchod začal prosperovat, rozhodovala jsem se mezi vlastním skladem a personálem, nebo předáním na někoho jiného. Zaujala mě nabídka i4wifi. Po zkušebním měsíci jsem byla rozhodnuta, že bude nadále služby využívat. Nejen cena, ale i rychlost a profesionalita je pro obchod velmi důležitá a to vše mě bylo poskytnuto.

Monika Petrásková, majitelka

trendpark

Trend park s.r.o.
Uskladnit a expedovat nabíjecí stanice pro elektromobily byl pro nás velký oříšek. S i4wifi spolupracujeme a víme, že posílají zboží do celého světa. Obrátili jsme se na ně a máme po starostech se skladováním i expedicí.

Milan Hasala, obchodní ředitel

transtechnik

Transtechnik CS spol. s r.o.